ÜST REKLAM

logo

reklam

İMAMOĞLU’NA DESTEK

CHP Samandağ İlçe Kadın Kolları’ndan

CHP Samandağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, Yönetim Kurulu ve üyeleri, Ekrem İmamoğlu’na destek amacıyla İş Bankası’na giderek maddi destekte bulundular.

Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının iptal edilmesi ve seçimin iptal edilmesinin ardından “Her Şey Çok Güzel Olacak” diyen Ekrem İmamoğlu’na destek olmak istediklerini belirten CHP Samandağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber konu üzerine bir açıklamada bulundu.

Başkan Berber açıklamasında; “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının iptal edilerek, YSK tarafından seçim iptal edildi. İmamoğlu’nun annesinden emdiği süt gibi helal olan bu seçim sonucunun iptal edilmesi binlerce seçmeni derinden üzdü. Hak, hukuk, adalet’i sahiplenmek için Samandağ İlçesi Kadın Kolları Yönetimimiz ve üyelerimizle birlikte bağış kampanyasına destek projesine katkıyı İş Bankası CHP Genel Merkezine bağışta bulunarak projeye sahip çıktık.

“Her şey Çok Güzel Olacak”

Destek kampanyasına Kadın Kolları Yönetimim ile start verdik. Bütün Seçmenlerimize bu kampanyaya destek olmaları için çağrıda bulunuyoruz. Şimdiden destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
51 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?