“İLKLERE İMZA ATARAK YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“İLKLERE İMZA ATARAK YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Bu haber 30 Mart 2022 - 10:25 'de eklendi ve 167 kez görüntülendi.

İlçemizin başarılı spor takımlarından Samandağspor’un Kulüp Başkanlığını yürüten Yusuf Yatkın, Hatay genelinde düzenlenen Halk Oyunları kategorisinde miniklerde Hatay Şampiyonluğunu kazandıklarını ifade etti.

Bölge yarışmalarına katılmaya hak kazandıklarını dile getiren Kulüp Başkanı Yatkın; “Hatay’da yapılan ve İlk defa katıldığımız kulüpler arası Halk oyunları kategorisinde Hatay genelinde yapılan yarışmada Miniklerde Hatay  Şampiyonluğunu kazanarak bölge yarışmalarına katılmaya hak kazandık. Bizlere bu mutluluğu yaşatan başta öğrencilerimize ve hocaları Nesrin Karasu hocamıza Samandağspor camiası olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Samandağspor ilklere imza atarak yoluna devam ediyor. Samandağspor Futbol, Voleybol, Atletizm ve şimdi de Halk oyunları branşlarında şampiyonluklar yaşayarak hep ilkleri yaşayan bir markadır.

Samandağspor bünyesinde barındırdığı 300 öğrenciye daha önce nasıl başarılı bir şekilde hizmet ettiyse bundan sonra da hizmet etmekten onur duyacaktır.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı