logo

reklam
06 Ekim 2018

İLİMİZE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEKLER

Türkiye Sağlık ve Turizm Derneği ve Hatay Sağlık Turizm Derneği girişimleri ile İngiltere’den ilimize gelen Sağlık ve Turizm Alım Heyeti çalışmalarını bitirerek memleketlerine döndü.

Turizm Derneği Başkanı Dilek Bakan, Hatay Tanıtım A.Ş. kurucu müdürü Uğur Çakılının katkıları ile Hataya gelerek, sağlık alanında gelişmeleri takip eden 17 kişilik tıp adamı Hatay a hayranlık duyarak ayrıldılar.

Misafirlerini en güzel şekilde ağırlayan dernek başkanı Dilek Bakan ve Hatay Tanıtım A.Ş Müdürü Uğur Çakılı,  geçtiğimiz akşam misafirlerine Harbiye Boğaziçi Restorantta veda yemeği düzenledi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi, İskenderun Özel Gelişim Hastanesi, Özel Akademi Hastanesi ve Antakya Göz Hastanesinden yetkililerinde katıldığı yemekte değerlendirmelerde bulunan ekip, gönüllerince eğlenme imkânı buldular.

Gecenin sonunda misafirlerine plaket ve çeşitli hediyeler takdim eden, Dilek Bakan ve Uğur Çakılıya teşekkür eden misafirler, ” Hatay da çok güzel ağırlandık, burası harika bir şehir ülkemizden hastalarımızı kesinlikle ilinize yönlendireceğiz bizlerde en kısa zamanda tekrar geleceğiz” dediler.

Hatay Sağlık Turizm Başkanı Dilek Bakan ve Hatay Tanıtım A.Ş kurucu müdürü Uğur Çakılı,  İlimize katkı sağlayacak tüm projelerin destekçisi olmaya devam edeceklerini belirttiler.

Haber Merkezi

 

Share
475 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?