“İLÇEMİZE REFAH YOLLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ “ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“İLÇEMİZE REFAH YOLLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ “

Bu haber 22 Nisan 2022 - 17:15 'de eklendi ve 188 kez görüntülendi.

 İlçemizin her sokak ve caddesini modern bir görüntüye kavuşturmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Samandağ Belediyesi ekipleri 15 günlük süre zarfında ilçenin trafiğini ciddi anlamda rahatlatacak üç yolun beton asfalt serim çalışmalarını tamamladıklarını açıkladılar. 

Samandağ Belediyesi ekipleri Atatürk Mahallesi Kemal Paşa Caddesi, Atatürk Mahallesi Favvar Sokak ve Çöğürlü Mahallesi Taş Ocağı yolunda beton asfalt çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirttiler.

Atatürk Mahallesi Kemal Paşa Caddesi’nde ömrünü tamamlamış eski parke sökülerek asfalta hazırlık çalışmaları sürdürülürken aynı zamanda eş zamanlı çalışmalar gerçekleştiren Samandağ Belediyesi ekipleri;  Atatürk Mahallesi Favvar Sokak’ta yolu işgal eden alaları kaldırarak yol genişletme, duvar örme ve zemin düzenleme çalışmalarını tamamlayarak beton asfalt serim çalışmaları gerçekleştirdiler.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Yine halkımıza hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. İlçemizin trafiğini rahatlatmak amacıyla çok kısa bir süre zarfında üç sokağımızın asfalta hazırlık çalışmalarını tamamlayarak beton asfalt ile kapladık.

İlk günkü aşkla hizmet üretmeye, ilçemizin tüm sorunlarını çözmeye, halkımıza modern, kalıcı, geniş ve refah yollar kazandırmaya devam edeceğiz.

Bu hususta emeği geçen Belediye ekiplerimize teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı