ÜST REKLAM

logo

reklam
11 Ocak 2017

İLÇEMİZDEN HİZMET(!) MANZARALARI

hizmer-1 hizmer-3

  • Yaz aylarında reklam tabelalarında harıl harıl hizmet yazan idarecilerin hizmeti(!) kış aylarında kendini daha çok göstermeye başladı.

İlçemizde gittiğimiz her mahallede bu görüntülerle karşılaşıyoruz. Bu manzaralardan bıkan halk, kendileri ile dalga geçer gibi reklam tabelaları asan, bilboardlara, ilçeyi sözde güzelleştirdiklerini söyledikleri afişler asan idarecilere ”artık yeter” dediler.

Belediyelerin haber portallarında yazılan haberlerde ilimizi, ilçemizi Parisleştiren ancak reelde böyle olmayan görüntülere isyan eden vatandaşlar ”gazetelerinde, haber sitelerinde ‘şu kadar yol yaptık, bu kadar parke döşedik’ diyorlar ama gerçekte böyle değil. Gerçeğe baktığımızda yolların alt yapısı yok, ilk ciddi yağmurda yol çöküyor. Sağanak yağış oluyor sokaklardaki parke taşları çökmüş sokak çamur deryasına dönüyor. Engelli vatandaşlar yoldaki çukurlardan dolayı tekerlekli sandalyelerle bir adım ilerleyemiyorlar.” ifadelerini kullanırken, hizmetin yazmakla değil pratikle olacağını belirttiler.

Alt yapı sorunu gün gibi ortada iken yollara sadece makyajlamanın yapıldığını belirten vatandaşlar, ”yol kenarında biriken suda az daha oltamızı alıp balık tutacağız.” diyerek tepki gösterdiler.

 

Share
1753 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?