logo

reklam

İLÇEMİZDE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ OLACAK

Samandağ Belediyesi tarafından, halka açık alanlarda vatandaşların kullanabileceği ücretsiz kablosuz internet hizmeti için imzalar atıldığı belirtildi.

Sözleşme Türk Telekom Bölge Satış Müdürü ve Samandağ Belediyesi adına Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız tarafından imzalandı.

Verilecek ücretsiz kablosuz internet hizmeti ile ilgili bilgi veren Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız: “ Belediye Başkanımız Mithat Nehir’in öncülüğünde Türk Telekom Bölge Satış Müdürümüz ile imzalarımızı attık. Deniz Mahallesi Hz. Hızır Parkı, Abdullah Cömert Parkı ve Tomruksuyu Mahallesi’nde bulunan Barış Parkında olacak şekilde, 3 farklı noktada vatandaşlarımızın ücretsiz faydalanacağı internet hizmeti sunacağız. Ara vermeden sürdürdüğümüz çalışmalar ile bugün sözleşmemizi imzaladık. Bu çalışma ile özellikle gençlerimizin internete daha kolay erişimini sağlayacağız.” İfadelerine yer verdi.

Gençliğin Nabzı Sosyal Medyada Atıyor

Açıklamasının devamında Sosyal Medyanın önemine de değinen Yıldız; “ internet hiç kuşkusuz artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda. Gençlerimiz günün büyük bir bölümünü Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medyada mecralarında geçiriyor, içerik üretiyor. Yani gençliğin nabzı Sosyal Medyada atıyor diyebiliriz. Bu çalışma ile gençlerimizin internete daha kolay ve ücretsiz ulaşmasını sağlayacağız. “ dedi.

Haber- Foto: Ali Doğru

 

 

 

Share
104 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?