İLÇEMİZDE DENETİMLER DEVAM EDİYOR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

İLÇEMİZDE DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Bu haber 17 Haziran 2020 - 18:34 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Kaymakamlığı bünyesinde normalleşme süreci kapsamında açılmasına izin verilen iş yerlerinde Koronavirüsle mücadele kapsamında, salgınının yayılma hızını azaltmak amacıyla 2 Komisyon oluşturuldu.

Maske kullanma zorunluluğu ve sosyal mesafe ili ilgili denetimler için oluşturulan her iki komisyona bağlı Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, diğer komisyon üyeleri ile birlikte ilçe genelinde denetimlerini sürdürüyorlar.

Samandağ Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada; “ Covid-19 tedbirleri kapsamında Kaymakamlık makamı tarafından oluşturulan her iki komisyon’da ilçemiz genelinde denetimlerini sürdürüyorlar. Bu kapsamda Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ile birlikte konaklama yerlerinde denetimlere devam ediyorlar. Ayrıca, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile beraber Kuaför Salonu, Berber ve Güzellik Merkezlerinde sosyal mesafeye uyulması ve maske kullanım zorunluluğu konusunda denetimler gerçekleştirdiler. Halkımızın sağlığı için denetimlerimizi sürdürecek, bu salgını tedbirlere uyarak birlikte yeneceğiz” ifadelerine yer verildi.

Haber- Foto: Hasan Dadük