logo

reklam

İLÇEMİZDE DE FUAR DÜZENLENSİN

Samandağlı Vatandaşların gözünden Hatay 2. Kitap Fuarı…

Bu yıl ikincisi düzenlenen Akdeniz’in en büyük kitap fuarı olma özelliğine sahip Hatay 2. Kitap fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

20 Nisan’da düzenlenen görkemli açılış töreni ile kapılarını kitapseverlere açan ve 29 Nisan’a kadar açık olacak fuarda Hatay ve ülke genelinden birçok ünlü yazar kitapseverlerle bir araya geliyor. Kitapseverler de hayranı olduğu yazarların kitaplarını alıp yazarlarla sohbet eme, kitaplarını imzalatma imkanı buluyor.

Haber ekibimize açıklamalarda bulunan vatandaşlar, ‘konu itibari ile çok değerli bir çalışmadır fuar. Bu çalışmanın ilçemiz Bütün Kırtasiye İşletmelerini de kapsayan bir şekilde Samandağı’nda hayat bulmasını istiyoruz.  İlçemizde Abdullah Cömert Alanında yapılan kitap dolabı iler vaziyette değil. İşler olsa yeterli değil. Bu dolaba da, ilçemiz kırtasiyelerinin tümü göz ardı edilmeden kitap yerleştirilmedi. Bu iş  1-2 defa kitap yerleştirilerek, fotoğraf çektirip haber yayınlatarak bitmiyor. Haberlerden okuduk Samandağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü diye bir birim oluşmuş. Bu birimin işini ehli yapmasını bekliyoruz”dediler.

Haber – Foto : Ümit Sağaltıcı

Share
184 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?