ÜST REKLAM

logo

reklam
19 Nisan 2019

İLÇEMİZDE ÇOCUK KORUMA SEMPOZYUMU DÜZENLENECEK


İlçemizde faaliyet gösteren Özel Güneypark Hastanesi 26 – 27 Nisan 2019 tarihinde Samandağ Kültür ve Sanat Merkezinde Çocuk Koruma Sempozyumu düzenleyeceklerini belirttiler.

 Gerçekleşecek olan sempozyumun 1. Oturumu 26 Nisan 2019 saat:10.00-12.30’da Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Mehmet Akif İnancı  başkanlığında gerçekleşecek.

Yasak Madde Kavramına Sosyo Kültürel Bakış konusu İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Prof. Dr. Gökhan Oral, Sigaranın Zararları ve Korunma Yoları İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Esen Kıyan, Sağlıklı Bir Bağımlılık Spor konusu Marmara Üniversitesi Prof. Dr. Gürsu Kıyan gerçekleştireceklerdir.

Çocuk Koruma Sempozyumunun ikinci oturumu 27 Nisan 2019’da saat: 09.30 ile 12.30 arasında İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Prof. Dr. Gökhan Oral başkanlığında gerçekleşecektir.  

İkinci oturumun ilk konusu Marmara Üniversitesi Dr. Bahadır Yüce ve Prof. Dr. Mehmet Akif İnancı’nın yapacağı Samandağ Liselerinde Yapılan Anket Sonuç Değerlendirmeleri olacaktır.

Daha sonrasında ise Prof. Dr. Mehmet Akif İnancı Çocuk İstismarı konusunda Çözüm Önerileri sunacaktır.  Çocuk İhmale Gelmez konusunu Marmara Üniversitesi Uz. Dr. Nicel Yıldız Silahlı, Psikolojik Dayanıklılık İstismarla Başa Çıkma konusunu Marmara Üniversitesi Dr. Öğrt. Üyesi Sinem Yıldız İnancı ve İstismar ve İp Uçları konusunu da Marmara Üniversitesi Uzman Psikolog Burcu Kılıç anlatacaktır.

Konu üzerine Özel Güneypark Hastanesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada gerçekleştirilecek Çocuk Koruma Sempozyumuna bütün ilçe halkını bekledikleri ifade edildi.

Share
44 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?