İlçemizde Çatırdayan Ses: ÇITIR TAVUK - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

İlçemizde Çatırdayan Ses: ÇITIR TAVUK

Bu haber 11 Ekim 2019 - 10:28 'de eklendi ve 931 kez görüntülendi.

İlçemizin  işlek caddelerinden biri olan Deniz yolunda ikamet eden Cemil Fırıncıoğulları, Çıtır Tavuk ile ilçemizde ilkleri yaşatacak. İlçemizde faaliyete başlayan Çıtır Tavuk  Çarşamba günü saat 14.00’da Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz’ın ve vatandaşların yoğun katılımıyla açılışını gerçekleştirdi.

Çeşit çeşit baharatlarla 12-18 saat marine edilmiş tavukların müthiş lezzetiyle ilkleri yaşatmanın gurunu yaşayan Cemil Fırıncıoğulları, bu işletmenin %20’lik karının maddi durumu iyi olmayan çocuklar için harcanacağını belirtikten; “daha önce yurtdışında çalışıyordum ve bu işi icra ediyordum. Mahallemde böyle güzel bir girişimin katkı sağlayacağını düşündüğüm için işletmemi açmaya karar verdim. Yedi kişilik Personel ile birlikte istihdam sağlamak istedim. Bu işletme Hatay Toplum Gönüllüleri İnsani Yardım Derneği aracılığıyla yetim olan çocuklarımıza burs vermekteyiz. Bizim bu eşiz Çıtır Tavuğumuzu tatmak isteyen herkesi bekliyoruz” dedi.

Açılışa; Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yanı sıra  her kesimden çok sayıda davetli katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Eryılmaz, mekan sahiplerini kutlayarak, bol kazanç diledi.

Açılış organizasyonunu üstenen Lora Organizasyon Sahibi Sibel Eryılmaz öncülüğünde görevli ekibi tarafından hazırlanan ikramlar misafirlere sunuldu.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı