logo

reklam

İLÇEMİZDE AK EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Fatih Erdoğan’ın başlatmış olduğu Ak Eğitim Seferberliği kapsamında Samandağ AK Parti İlçe Başkanlığı Demokrasi Şehidi Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir’i konuk etti. Halisdemir, Samandağ Kültür Merkezi Konferans salonunda halka hitap etti.

Programımıza Ak Parti İlçe Başkanı Salaheddin Yeter ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş,İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Halk Eğitim Müdürü Ali Yeter,

Garnizon Komutanı Emrah Nergis, Sahil Güvenlik Komutanı Çağın Taşkın, Devlet Hastanesi Müdürü Mevlüt Kiren, İlçe Sağlık Müdürü Şafak Miçooğulları, İlçe Müftüsü Mahmut Emin, İlçe Eğitim Bir-Sen Başkanı Umut Çam,  STK Başkanları, Dernek Başkanları, mahalle muhtarları ve halkımızın coşkulu katılımıyla gerçekleştirdik.

Program 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gaziler ve Mustafa Kemal Atatürk adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Konuşmacı Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir demokrasi şehidi Ömer Halisdemir’in 15 Temmuz Gecesi yaşadığı olayları anlattı.15 Temmuz Gecesi yaşanan olayları anlatan bir sinevizyon gösterisi yapıldı.Kapısuyu mahallesinde Durmuş ve Elif Yiğit çiftinin yeni doğan bebeğine Ömer Halis adı koyulduğu belirtildi.

Ak Parti İlçe Başkanımız Salaheddin Yeter ve Soner Halisdemir ile demokrasi şehidimiz Ömer Halisdemir anısına ÖMER HALİS bebeği öperek çifte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. İlçe Başkanı Yeter, Ak Eğitim Seferberliği ve İlçe teşkilatı adına Soner Halisdemir’e plaket takdim edildi.

Mahalle imamı Kuran tilaveti ve İlçe Müftüsü Emin, dualarla programı bitirdi. Konferansın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür edildi.

Haber-Foto: Ali Doğru

 

Share
348 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?