ÜST REKLAM

logo

reklam

İLÇEMİZDE 2 OKULDA MÜDÜR YOK

193 okulda da Müdür Yardımcılığı boşluğu var. Atama için başvurular başladı, başvurusu sona eren Müdürlük kontenjanlarının sonuçları beklenirken İlçemizde 2 okul müdürü kadrosunun boş olduğu edindiğimiz bilgile arasında.   

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü, ilimizde toplam 76 okulda Asli Müdür olmadığını,1 okulda Müdür Başyardımcılığı, 103 okulda da Müdür Yardımcılığı boşluğu olduğunu, atamalar için de başvuruların dün başladığını, bugün sona ereceğini duyurdu.

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü duyurusunda, Hatay’da 76 okulda Müdür boşluğu olduğu kaydedilirken, Antakya’da Müdürü olmayan okullar ise şöyle sıralandı: Antakya Fevzi Çakmak Anadolu İmam Hatip Lisesi, Avsuyu Anaokulu, Narlıca Anaokulu, Ovakent Anaokulu, Şehit Gülşah Güler Anaokulu, Uluğ Bey Çok Programlı Anadolu Lisesi, Arpaçiftlik İsmet Okan İlkokulu.

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü, Hatay’da Müdürsüz okulların ilçeler bazındaki dağılımını da şöyle yaptı: Altınözü : 13 Okul, Antakya : 7 Okul, Arsuz : 4 Okul, Belen : 2 Okul, Defne : Müdürsüz Okul Yok, Dörtyol : 4 Okul, Erzin : 2 Okul, Hassa : 12 Okul, İskenderun : 6 Okul, Kırıkhan : 5 Okul, Kumlu : 5 Okul, Payas : 1 Okul, Reyhanlı : 9 Okul, Samandağ : 2 Okul, Yayladağı : 4 Okul

Hatay’da Müdür Başyardımcılığı boş olan tek okulun, Altınözü Anadolu İmam Hatip Lisesi olduğu açıklandı. Milli Eğitim, il genelinde 103 okulda Müdür Yardımcılığı boşluğu olduğunu, ilimiz merkezinde, Defne ve Antakya ilçelerindeki Müdür Yardımcılığı boşluğu olan okulları da şöyle duyurdu:

DEFNE: Gümüşgöze O.O., Koçören Tınaztepe O.O., Şehit Serkan Talan M.T.A.L., Tavla A.Edip Rende O.O.

ANTAKYA:, Apaydn O.O., Hatay Mesleki Eğ. Mrkz., Ovakent Y.Beyazıt O.O., Serinyol N.Oflazoğlu O.O., Bu okullara Müdür, Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı başvuruları bugün sona eriyor.

Haber Merkezi

 

Share
683 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?