ÜST REKLAM

logo

reklam

İLÇEMİZ KAYMAKAMINA, TEŞEKKÜR ETTİLER

Deniz Sitesi sakinleri ve esnafları “Samandağ Kaymakamı Murat Kütük’e sorunlarıyla ilgilendiği ve çözüme kavuşturduğu için teşekkür ettiler. Basın kanalıyla yayınlanan teşekkür metninde, ‘Sayın Murat KÜTÜK’e hassasiyeti, duyarlılığı,  halk sağlığı ve temiz çevre için tavizsiz kararlı duruşu için teşekkür ederiz’ dendi.

  

Gazetemiz aracılığı ile yayınlanan teşekkür metninde; “ilçemizin ve ilimizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan deniz sitesinde “Çöp Aktarım Merkezi” Kurma çalışmaları başlamıştı. “Çöp Aktarım Merkezi” tatil sitesini ve çevresini kirletip yaşanmaz hale getirecekti. Pis koku ve mikrop yayılımı ile çevrenin ve halkın sağlığı tehdit edilecekti. Sabaha kadar devam edecek gürültüden dolayı rahat uykuya hasret kalacaktık. Su kanalının dibine kurulan Çöp Aktarım merkezinin yaydığı pislik ve mikroplar su kanalı yolu ile hızlı bir şekilde geniş bir alana yayılıp tabiatı kirletip tahribat yapacaktı.  İnsan, hayvan ve çevre, ekoloji vb tahribatı olan tehlikeli çalışmayı anında müdahale ile engelleyen Samandağ Kaymakamı Sayın Murat Kütük Beye minnetttarız. Okulların, Kapalı Spor salonunun, Stadyumun, DSİ su kanalının, gazinoların, evlerin, kumsalın yanında, üzerinde, ortasında, dibinde “Çöp aktarım merkezi”  kararı veren kişi ve kurumları yetkileri ve mevkileri ne olursa olsun kınıyoruz.

Deniz sitesinde okulların, kapalı spor salonu, stadyum, Su kanalı, Gazinoların ve meskenlerin ortasına, tatil alanda kurulmak istenen Çöp Aktarım merkezine izin vermeyen Samandağ Kaymakamı Sayın Murat KÜTÜK’e hassasiyeti, duyarlılığı,  halk sağlığı ve temiz çevre için tavizsiz kararlı duruşu için teşekkür ederiz” dendi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?