ÜST REKLAM

logo

reklam
16 Mayıs 2017

İlçemiz Kaymakamı Dr. Cahit ÇELİK’ten KÜLTÜR TEMEL LİSESİNE ZİYARET

 

 

 

Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit ÇELİK, Kültür Temel Lisesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. geçtiğimiz hafta sonunda gerçekleşen ziyarete  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO’ da eşlik etti.

Okul Müdürü aynı zamanda kurucu Ali GİRİŞKEN ve Ramazan GEYİK tarafından karşılanan Kaymakam Dr. Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO’ya okul Müdiresi Şekibe HARBALİOĞLU tarafından eğitim-öğretimi hakkında bilgi verildi.

Eğitime çok önem verdiklerini ifade eden ilçe Kaymakamı Dr. Çelik, öğrencilere kitap okumanın önemini vurguladı. Ayrıca okulumuzda bulunan kütüphane için edebiyat öğretmenlerine teşekkür etti.

Kültür Temel Lisesinde geleneksel olarak meslek erbabı tanıtım seminerinde öğrencilerle bir araya gelen Samandağ Kaymakamı  Dr. Cahit ÇELİK onlarla kısa bir söyleşi yaptıktan sonra kendi hayatından da örnekler vererek öğrencilerden farkındalık uyandırarak sahip oldukları imkanları en iyi şekilde değerlendirmelerini ve istedikleri  takdirde başarıya ulaşabileceklerini belirtti.

Söyleşiden sonra öğrencilerin sorularına da yanıt veren Dr. Cahit ÇELİK yapılan meslek erbabı çalışmasının öğrenciler açısından hedef belirlemede yardımcı bir çalışma olduğunu dile getirdi.

Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü okulda yapılan çalışmaları değerlendirdi, idareci ve öğretmenleri özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Özel Samandağ Kültür Temel Lisesi ailesi olarak Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit ÇELİK’ e ve İlçe Eğitim Müdürümüz Hilmi KAPO’ ya Kurumumuza yaptıkları bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Haber-FOTO: Ali Doğru

Share
551 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?