ÜST REKLAM

logo

reklam
24 Nisan 2017

İLÇEMİZ KADIN KAYMAKAM DA GÖRDÜ

 

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı çerçevesinde Samandağ Belediye Başkanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğünden sonra İlçemiz Kaymakamı Dr. Çelik, Makamını Temsili kadın Kaymakam BOZOĞLAN’a devretti.

İlçenin sorunlarına değindi…

İlçemiz Kaymakamı Dr.Cahit ÇELİK, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Makamını ilköğretim 4. sınıf öğrencisi Özge BOZOĞLAN’a devretti. Temsili Makama oturan Küçük Kaymakam, İlçenin yönetimini üstlenip, İlçenin sorunlarına değindi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Yaylıca İlkokul Müdürü Ziya ÖZDEMİR, Yaylıca İlkokulu Okul Aile Başkanı Fikriye ŞAH, Okul öğrencilerinden Özge BOZOĞLAN ile Akasya ŞAH İlçe Kaymakamımız Dr.Cahit ÇELİK’i Makamında ziyaret edip çiçek takdim ettiler.

Temsili Kaymakam Özge BOZOĞLAN’ın, 23 Nisan hakkındaki görüşlerini sorması üzerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamımız Dr.Cahit ÇELİK;  “Büyük Önder Atatürk’ün düşüncesinde çocuklar, milletin geleceğidir. Onlara duyduğu sarsılmaz güvenin ve büyük sevginin ifadesi olarak, millî bayramımız olan 23 Nisanları çocuklara armağan etmiştir. Bu sebeple güzel ve anlamlı bir yere sahip olan bu bayram çocuklarımıza verdiğimiz değerinin bir göstergesidir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi ve öğrenim görmesi hepimizin en birinci vazifelerindendir. Bu vesileyle bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

İlçe Kaymakamımız Dr.Cahit ÇELİK, kendisini ziyaret eden öğrencileri hediyelerle uğurladı.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

 

 

Share
674 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?