ÜST REKLAM

logo

reklam

“İLÇEMİZ ÇUKURLARLA DOLU”

Bu Yüz Yılda Böyle Bozuk Yollar Görmek Üzüyor…

İlçemiz Çiğdede Mahallesi Deniz Sitesi Ulubatlı Hasan Ortaokulu mevkiide bulunan çukur dolu yol öğrenci velilerinin sert tepkisine yol açtı. Gazetemiz haber merkezini arayarak bozuk yolun durumu ile ilgili bize bilgi veren öğrenci velileri şikâyetlerini dile getirdiler.

Gazetemiz haber merkezine gelen şikâyetler üzerine yolun durumu için bir incelemede bulunarak öğrenci velileri ile küçük bir sohbet gerçekleştirdik.

“Bozuk Yol Problemimiz Tarihimiz Kadar Eski”

Veliler, “bu yolun durumu bizi çileden çıkarıyor. Yolun üzerinden geçemiyoruz. Çocuklarımızı bu kadar tehlikeli yollar üzerinden geçirmek ne kadar doğru bilemiyoruz. Bu yüz yılda böyle bozuk yollar görmek bizi üzüyor. İlçemizin her noktasında bozuk yollar var, ne yazık ki ama bu durumun turizmin canlanmasını umut ettiğimiz yer olan Deniz Sitesinde görmek bize, ‘yok artık’ dedirttiriyor.

Bu durumun dışında yol üzerinden geçen araçların da durumu göz ardı edilmemeli. İlçemizin bozuk yolları tarihimiz kadar eski bir problem. Her dönemde bu konu üzerine yazılan yazılar oldu ama maalesef bu konuya el atan kimse olmadı. Yetkililerin bu konuya özen göstermelerini ve şikâyetlerimize kulak vermelerini istiyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

 

 

 

 

 

Share
254 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?