“İLÇEMİZ BU YOLA 40 SENEDİR HASRET”  « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“İLÇEMİZ BU YOLA 40 SENEDİR HASRET” 

Bu haber 21 Mart 2017 - 8:34 'de eklendi ve 237 kez görüntülendi.

 

  

İlçemiz Kaymakamı Dr. Cahit ÇELİK, AK Parti ilçe Başkanı Salahaddin YETER ile beraber yapımına başlanılan çevre yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

Konu ile ilgili verilen bilgide; “İlçemiz bu yola 40 senedir hasret kalmıştı. Yolun ihale edilmesinde yapılmasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Hükümetimizin Samandağ’ına gereken hizmetleri getirmesi için elimden gelen her türlü çaba ve gayreti göstereceğim. Yolun yaklaşık maliyeti 60 milyon TL. Fakat kamulaştırmalar için hükümetimiz 200 milyon TL üzerinde Samandağlı hemşerilerimize para ödedi. İnşallah bundan sonraki gayretimiz ilçemizin geri kalmış hizmet alanlarında Hükümetin desteğini sağlamak. Gecemizi gündüzümüze katıp ilçe belediyesiyle Kaymakamlıkla beraber çalışıyoruz. Çevlik Azsuz yolu ile ilgili olarak her türlü platformda sorunu dile getirip bu yolunda yapılması içinde çaba harcayacağız. Bizim tek derdimiz var oda Samandağ” ifadelerine yer verildi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı