İLÇEDE İLKLERE İMZA ATACAĞIZ, BAŞARI ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

İLÇEDE İLKLERE İMZA ATACAĞIZ, BAŞARI ÇITASINI YÜKSELTECEĞİZ

Bu haber 02 Eylül 2019 - 9:57 'de eklendi ve 38 kez görüntülendi.

Sönmez Kişisel Gelişim Kursu (Müjde Matematik Evi) Yöneticileri hafta sonunda, konsantrasyon, unutkanlık, alaka kuramama, stres, kaygı ve negatif etkinin ortadan kaldırılması için öğrencilere destek olmayı amaçlayan farklı bir çalışma sergiledi. Öğrencilerini Mistik Kahv6 Evine götüren yöneticiler, güzel bir kahvaltı sonrası öğrencilerine deneme sınavı çözdürdü.

 “Kaygı ve negatif etki kalktığında başarı yüzde 30 artar”

Konu ile ilgili görüştüğümüz Sönmez Kişisel Gelişim Kursu (Müjde Matematik Evi) Yöneticileri, “eğitim sistemindeki kıyasıya yarışın kaygısı ne yazık ki bu küçücük bedenlerde başlıyor. Bizler eğitimde sosyal yaşamında dengede olması gerektiğine inanan bir yerden öğrencilerimizin sınav kaygısını aşmaları amaçlı böyle bir organizasyona imza attık.

Öğrencilerin önlerindeki bazı bariyerlerin kaldırılması, olanaklar oluşturulduğu zaman kimse bu öğrencilerimizi tutamaz. Öğrencilerimize destek olmak amacıyla buradayız. Konsantrasyon yani dikkatin dağılması, hafızada kalmayış, unutkanlık, alaka kuramama, stres, günlük yorgunluklar, mutsuzluklar, gerilim, kaygı ve negatif etkinin ortadan kaldırılması için öğrencilerimize daima destek olacağız. Bu problemler yenildiği zaman okuduğunu iyi anlayan, anladığını kolay çözen bir öğrenci parlayacak. Sene boyunca aktivitelerimiz sürecek. Bugün burada öğrencilerimize ev sahibi olanMistik Kahv6 Evine teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films