ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Kasım 2016

İlçe Spor Müdürlüğü’nden Hatay Gezisi… GENÇLİK MÜDÜRLÜĞÜ, GENÇLERLE EL ELE

ceyhun-yilmaz-5   gezi-3

İlçe Spor Müdürlüğü’nden Hatay Gezisi…

GENÇLİK MÜDÜRLÜĞÜ, GENÇLERLE EL ELE

İlçemiz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığının “Şehirler ve Kültürler” Projesi kapsamında Samandağlı 80 öğrenci, gerek farklı illeri gerekse Hatay ilinde farklı ilçeleri gezerek tanıma olanağı buldu. İlçemizde hayat bulan proje ile ilgili İlçemiz Spor Müdürü Ceyhun YILMAZ, ‘proje çerçevesinde öğrencilerimizin bütün masrafları karşılandı” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının “Şehirler ve Kültürler” Projesini anlatan İlçemiz Spor Müdürü Ceyhun YILMAZ, “proje kapsamında 12 Kasım 2016 Cumartesi günü Samandağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden 80 öğrenci ile Kırıkhan Beyazıt Bestami Türbesi, Kırıkhan Su Kemerleri, Reyhanlı Yenişehir Gölü, Antakya Arkeoloji Müzesi, Habib-i Neccar Camii, Antakya Evleri ve Antakya Parkı gezisi İlçe Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen gezi projesi ile Samandağlı 250 öğrencimiz gerek farklı illeri gerekse Hatay ilinde farklı ilçeleri tanıma fırsatı buldu. Proje kapsamında öğrencilerin ulaşım masrafları, sabah kahvaltıları ve öğle yemekleri Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanmaktadır.

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın “Şehirler ve Kültürler” projesi ile ilçemiz gençlerinin, özellikle dezavantajlı olanlarının, tarihi ve kültürel yönden zengin çevre iller ile kendi il ve ilçelerini daha yakından tanımalarını, buralarda yaşayan akranları ile tanışmaları ve gençler arasında diyalogun arttırılmasına katkı sağlayacaktır” dedi.

Share
766 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?