İLÇE MÜFTÜLERİ, İLÇEMİZDEYDİ « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

İLÇE MÜFTÜLERİ, İLÇEMİZDEYDİ

Bu haber 16 Kasım 2016 - 10:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

9

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın mevzuatı çerçevesinde her ay farklı bir ilçede yapılan İlçe Müftüleri toplantısına Kasım ayında Samandağ İlçe Müftülüğü ev sahipliği yaptı.

İl Müftülüğü ile İlçeler arasındaki koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği arttırmak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla Samandağ ilçesinde gerçekleştirilen toplantıya, İl Müftüsü Hamdi KAVİLLİOĞLU ile İlçe Müftüleri katıldı.

Kapısuyu Mahallesi Öğretmenevi’nde gerçekleşen İlçe Müftüleri toplantısının ardından, İlçe Kaymakamı Cahit ÇELİK’in katılımıyla, Şükrü Kanatlı Mahallesi’nde yapımı devam eden Müftülük Hizmet Binası ile Kaymakamlık-Samandağ Belediyesi ve DOĞAKA’nın ortak projesi “Titus Trekking Yolu” gezildi.

Müftüler, yapımı süren Samandağ Müftülük Binası inşaatı önünde topluca dua etti.

 

Avatar
Ümit Sağaltıcıdeneme01@hotmail.com

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket