İlçe Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, HUZUR, BARIŞ VE GÜZELLİK DİLEDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

İlçe Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, HUZUR, BARIŞ VE GÜZELLİK DİLEDİ

Bu haber 23 Haziran 2017 - 16:03 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

İlçe Kaymakamı Dr. Cahit ÇELİK Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında birlik ve beraberliğe vurgu yapan İlçe Kaymakamı ÇELİK, Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşadıklarını vurguladı.

Kaymakam Dr. ÇELİK Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında; “Manevi yaşantımızda önemli bir yer edinen bayramlarımız, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınların barıştığı kısacası milli ve manevi duyguların en üst seviyede yaşandığı günlerdir. Asırlarca, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu coğrafyada, millet olarak Ramazan ayında yakaladığımız manevi havayı bütün hayatımıza yansıtmamız en büyük temennimizdir.

Birlik ve beraberlik, karşılıklı dayanışma ve hoşgörü duygularının yaşandığı Ramazan Bayramının,  Ülkemize,  Milletimize ve insanlığa huzur, barış ve güzellikler getirmesi dileğiyle,  Değerli Samandağ Halkının Ramazan Bayramını kutlar, vatandaşları uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla anar, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı