ÜST REKLAM

logo

reklam
16 Şubat 2017

İLÇE HALKINA MÜJDE!

 

 

115 yataklı Devlet Hastanesi proje ihalesi gerçekleşti…

Samandağ Ak Parti İlçe Başkanı Selahaddin Yeter, İlçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi Nihat Güzelsağaltıcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Başhekim Sağaltıcı’ya gerçekleşen ziyarette İlçemiz Devlet Hastanesi’nin yeni binası ile ilgili bilgiler verildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Yeter ziyaretinde; “Siyasi farklılıklar başka bir şeydir, seçim döneminde yaşanan rekabet başka bir şeydir. İcra makamına oturduğumuzda bunların hepsi geride kalır. Bundan sonra artık sorumluluk alanındaki her bireye, her kesime, her yere hizmet götürmekle mükellef olduğumuz bilincindeyiz.

Samandağ halkına kamu hizmetlerinin gelmesinde ki tüm engellemeleri ortadan kaldıracak güçteyiz. Samandağ’ına yapılacak olan tüm yatırımların takipçisi olacağız. Samandağ Devlet Hastanesi yöneticilerinden aldığımız bilgi doğrultusunda Kuşalanı Mahallesi’ndeki hazine arazisine yapılacak olan 115 yataklı Devlet Hastanesi  proje ihalesinin gerçekleşmiş olması ve sürecin başlaması Samandağ halkı için son derece sevindirici bir haberdir.

Ak Parti İlçe Başkanı olarak Hastane Binasını kısa sürede halkımıza kazandırmak için elimizden geleni yapacağız ve sürecin takipçisi olacağız. Çalışmalarından dolayı Hastane Yönetimine, Samandağ Ak Parti İlçe Yönetimi olarak başarılar diler ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Haber-foto Ali doğru

 

Share
672 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?