İLAN EDİLMEDEN İHALELER VERİLSİN; LÜTFÜ SAVAŞ TEKRAR SEÇİLSİN! « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

İLAN EDİLMEDEN İHALELER VERİLSİN; LÜTFÜ SAVAŞ TEKRAR SEÇİLSİN!

Bu haber 28 Mart 2018 - 13:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ABD’nin Washington Üniversitesi‘nde görev yapan araştırmacılar; “Birbirinden Uzaktaki İki Ayrı Grup Arasında BEYİNDEN – BEYNE Tıpkı Bir Bluetooth Gibi Telepatik Yoldan İletişim Kurduklarını” duyurdu.

Araştırma “Plos One” adlı bilimsel dergide yayınlandı ve Fransa ile İspanya arasında bağlantı kurularak iletişim sağlandı.

Bu bilimsel gelişme Lütfü SAVAŞ’ın; Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanlığına seçildiği günden bu yana eski parayla toplamda Trilyonlarca Lirayı bulan “İlan Edilmeden Verilen İhaleleri” aklıma getirdi.

Lütfü SAVAŞ’ın Hatay halkının BEYİNDEN – BEYNE tıpkı bir Bluetooth gibi telepatik yoldan birbirleriyle iletişim kurduklarını düşünmüş olabileceğini, düşünmeye başladım.

Zira Ağaç, Çiçek, Böcek, aşığı Lütfü SAVAŞ;

İhaleleri Gazetelerde İlan Etse; “Gazetelerin sayfa sayısı artacağı için binlerce ağacın kesilebileceğini, ormanlarımızın yok olabileceğini,”

İnternet Ortamında İlan Etse; “Enerjide zar zor iki yakasını bir araya getiren ülkemizde; herkes bilgisayarın başına üşüşeceği için elektrik sarfiyatımızın artabileceğini, Enerjide darboğaza girebileceğimizi, belki Künefe’yi dahi güneş ışığında pişirmek zorunda kalabileceğimizi,” Şeffaflık sembolü Başkanımız aklına getirmiş olabilir.

Hele ihale ilanları Yerel Gazetelerde yayınlanırsa; Yerel Gazeteciler “İhale İlanları”ndan köşeyi döneceği için; Sinekten kıl çeker gibi, Doğan Medya Grubunu alan DEMİRÖREN Grubuna dahi rakip olup, Ulusal çapta yayın yapabileceklerinden biz Hataylıların “Yerel Haberlerden Mahrum Olmasını” istememiş olabilir.

Hatta sık sık gittiği Yurt Dışı gezilerinde bile, kılı kırk yararak harcama yapan başkanımız, “Madem BEYİNDEN – BEYNE Tıpkı Bir Bluetooth Gibi Telepatik Yoldan İletişim Kurulabiliyor; Halkın Parası Olan Kamu Kaynaklarını Niye İlan Ücreti Olarak Yerel Gazetelere Dağıtalım, Bu Paralarla Hataylıları Beraberimizde Yurtdışı Gezilerine Götürelim” diye de düşünmüş olabilir.

Yani kesinlikle Lütfü SAVAŞ Başkanlığındaki Hatay Büyük Şehir Belediyesinin İlan Etmeden İhale vermesinde, herhangi bir art niyet aramıyoruz.

Sadece Toplamda eski parayla Trilyonlarca liraya ulaşan “İlan Edilmeden Verilen İhaleleri ve Bu İhaleleri Alanları” Şeffaf’ lık gereği öğrenmek istiyoruz.

GÜNÜN SÖZÜ: GİZLİ SAKLI İŞ YAPMA; KİMSE DUYMAYACAK SANMA!

Avatar
Uzm.İnş.Müh. Habip YAPARhbpypr@hotmail.com

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket