İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KARAHAN’DAN İLÇEMİZE ZİYARET - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KARAHAN’DAN İLÇEMİZE ZİYARET

Bu haber 04 Ocak 2019 - 9:27 'de eklendi ve 515 kez görüntülendi.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan İlçemizde faaliyet gösteren Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine (Kız Meslek Lisesi) ziyarette bulunarak öğretmen ve öğrencilerle küçük bir sohbet gerçekleştirerek 2023 Eğitim Vizyonu ile ilgili öğretmenlerle bilgi alışverişinde bulundu.

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo’nun da katılım gösterdiği okul ziyaretinde Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin sorunları, öğrencilerin genel durumları ve okulun gerçekleştirdiği faaliyetler konuşuldu.

Konu üzerine Gazetemiz haber merkezine açıklamada bulunan Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Kapo; “ İl Milli Eğitim Müdürümüz Kemal Karahan’la birlikte İlçemizde faaliyet gösteren okullara ziyaret gerçekleştirdik. Okullarımıza düzenlenen ziyaretler Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine düzenlenen ziyaretle devam etti.

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Karahan, okul öğretmenleri ve öğrencileriyle okulun durumu ve yeni öğretim yılı dönemi hakkında kapsamlı bir bilgi alarak 2023 yılı Eğitim Vizyonu hakkında öğretmenlerle bilgi alışverişinde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Kemal Karahan’a İlçemiz okullarına gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder yeni yılını kutlarım” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan gerçekleştirdiği ziyaret sırasında bir konuşma yaptı.

Müdür Karahan konuşmasında; “ Meslek liselilerinin daha da geliştirmeli ve ülkemize büyük çapta yarar sağlayacak bireyler yetiştirilmesine özen göstermemiz gerekiyor. Bu durumu da öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz, İlçe ve İl müdürlüklerimiz dayanışma içerisinde yapabiliriz. Öğrencilerimizi ülkesine, vatanına hayırlı, faydalı bireyler olarak yetiştirmek bizim en öncelikli görevimizdir. Bu ziyaretti okullarımızın ve öğrencilerimizin genel sorunlarını öğrenmek ve öğretmenlerimizle birlikte bu sorunlara çözüm yolu bulmak için gerçekleştirdik. Düzenlediğimiz toplantıda öğretmenlerimizle birlikte 2023 Eğitim vizyonu hakkında bilgi alışverişinde de bulunduk. Yeni yılda böyle bir toplantı düzenlemek bizi oldukça mutlu etti. Bu toplantı vesilesiyle bütün öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, yeni yılın bütün vatandaşlara uğur getirmesini dilerim” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı