İDMANYURDU KROS TAKIMINDAN BİR BAŞARI DAHA  - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

SİN AİLESİ YASTA

Gündem, Yerel

İDMANYURDU KROS TAKIMINDAN BİR BAŞARI DAHA 

Bu haber 18 Ekim 2017 - 11:13 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

İdmanyurdu sporcusu Kenan Kaya Bronz madalya kazandı . Türkiye bölgesel kros liginde ilçemizi temsil eden Samandağ İdman yurdu spor kulubü Atletizim takımı  geçen Pazar günü Adana ‘da  yapılan yarışmada ilk 4’e girme başarısını göstererek Karaman ilinde yapılacak olan Türkiye 2. Kademe yarışmasına takım halinde katılmaya hak kazandı. İdman yurdu sporcusu Kenan Kaya yıldızlar kategorisinde 3. gelerek bronz madalya kazandı.

Adana, Osmaniye, Kilis, Hatay, K.Maraş, Mersin, Niğde, Aksaray, Karaman ve K.K.T.C illerinden 28 takım ve 112 sporcunun katıldığı yarışmalarda 1. Kademeden 2. Kademe yarışmalarına 4 takım katılma başarısı gösterdi. Karamanda yapılacak olan yarışmada ilk üçe giren ekipler Kuşadası’nda yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına  katılıp bölgesini temsil edecekler.

Kulüp Başkanı Fevzi Bağdadi “Yarışmaya katılan tüm sporcuları kutlayarak, teknik heyete, beden eğitimi öğretmeni Ayhan Dönger’e lisans konusunda  emek veren Ceyhun Yılmaz ve Murat Eletaş’a teşekkür etti.” Bağdadi, İmkansızlıklara rağmen en iyisini yaptıklarını ve ilçemizin ismini kürsüye yazdıklarını ifade etti.”

Haber Merkezi

afdah.info

voir films