ÜST REKLAM

logo

reklam
02 Kasım 2016

İDMANYURDU KROS TAKIMI TARİHE SAYGI KOŞUSUNA DAMGA VURDU

idman-1 idman-2

İDMANYURDU KROS TAKIMI TARİHE SAYGI KOŞUSUNA DAMGA VURDU

Türkiye bölgesel kros liginde ilçemizi ve ilimizi başarıyla temsil eden idmanyurdu sporcuları, Ayhan Kara Vakfı tarafından organize edilen Geleneksel Tarihe Saygı Koşusunda dereceye girerek altınla ödüllendirildiler.

20 yaş altı erkekler kategorisinde kum üzerinde yapılan yarışmada İdmanyurdu Kros takımı sporcularından Alper Uzel birinciliği Kenan Kaya ikinciliği Ahmet Karaman üçüncülüğü kazandı.

Serbest erkekler koşusunda İdmanyurdu Sporcuları Alper Uzel ikinciliği Kenan Kaya Üçüncülüğü Ahmet Kahraman dördüncülüğü Volkan Mışraklı beşinciliği kazanarak yarışmaya damga vurdular.

Samandağ İdmanyurdu Spor Kulübü başkanı Fevzi Bağdadi yaptığı açıklamada, dereceye giren başarılı sporcularını kutlayarak, bu organizasyonu gerçekleştiren ve ilçemizin tanıtımına katkı sunan Ayhan Kara Vakfı yöneticilerine teşekkür etti.

20 Kasımda Karaman ilinde yapılacak olan Türkiye 2. Kademe Kros Ligi yarışmasında da iyi bir sınav vereceklerini ifade eden başkan Bağdadi Kros takımı sporcularına güvendiklerini ve bu yarışmadan da dereceyle döneceklerine inandıklarını belirterek hedeflerinin Türkiye Şampiyonası olduğunu vurguladı.

 

Share
674 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?