İçinde Fikir Olanın Uğrayacağı Adres“Kafae Dengi” Açılışını Gerçekleştirdi; BU MEKÂN FELSEFE KOKUYOR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

İçinde Fikir Olanın Uğrayacağı Adres“Kafae Dengi” Açılışını Gerçekleştirdi; BU MEKÂN FELSEFE KOKUYOR

Bu haber 23 Aralık 2019 - 9:50 'de eklendi ve 361 kez görüntülendi.

Evrensel Düşün, Yerel Yaşa” anlayışıyla hareket eden ve İlçemizde cafe sektörüne farklı bir bakış açısıyla atılan Kafae Dengi geçtiğimiz hafta sonu açılışını gerçekleştirdi.

Samandağ’ında İlk Sosyo- Kültürel Kafesi “Kafae Dengi” felsefe kokan mekânı, film görselleri, farklı tasarımlar ve tarihe imza atmış önemli isimlerin resimleriyle insanların hem ruhunu besliyor, hem de düşündürüyor.

Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir, doğallığı ve modernizmi yaratıcılıkla buluşturan Kafae Dengi Cafeyi çok beğendiğini ifade ederek işletme sahibi Gökhan Selçuk’a hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Başkan Yardımcısı Demir konu üzerine; “Kafae Dengi cafenin ortamı çok güzel ve her yanıyla felsefe kokan bir yer. Farklı konsepti ile oldukça ilgi çekiyor mekanımız. Bu anlamda böyle bir mekanı Samandağ’ına kazandıran işletme sahibimiz Gökhan Selçuk’a teşekkür eder, bol kazançlar dileriz” ifadelerine yer verdi.

Kafae Dengi işletme sahibi Gökhan Selçuk, İlçemiz cafe sektörüne başka bir pencereden baktığını ifade ederek mekanı Samandağ’ına kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek felsefeden, sanata, filmden, müziğe her alanı kendi içinde barındıran mekanın açılışına katılım gösteren herkese teşekkür etti.

İlçemizde faaliyet gösteren Lora Hatay Nikâh Şekerleri Organizasyonun gerçekleştirdiği Kafae Dengi açılış törenine Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir, Samandağ Belediyesi Meclis Üyesi Ender Can, Samandağ Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Sait Kahiloğulları, Serbest Muhasebeci İbrahim Aydoğan, HAS Firması Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Kara, Lora Hatay Nikâh Şekerleri Organizasyonu işletme sahibi Sibel Eryılmaz, Av. Akın Akıncı, Samandağspor Kulübü 2. Başkanı Sedat Köksal ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı