logo

reklam

İÇERDE VE DIŞARIDA SAMANDAĞSPOR BOMBARDIMANI

Samandağspor, iç ve dış sahalarda rakip tanımıyor.İlçemizi başarılı grafiği ile Türkiye’ye duyuran Samandağspor, önceki gün deplasmanda konuk olduğu Defne 2013 Spor’u mağlup ederek Süper Amatör Ligin ilk 4 takımı ile Play-Off oynamayı garantiledi.

Aldığı son galibiyet ile Bölgesel Amatör Ligine göz kırpan Samandağspor, Süper Amatör Ligini lider bitirmesi durumunda Play-Off maçlarına 3 puan avantajla başlamaya hak kazanacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Samandağspor Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın, takımının daha iyi yerlere geleceğinden şüphe duymadığını dile getirirken, bütün Samandağ severleri Samandağspor’a destek olmaya çağırdı.

Yatkın, yaptığı açıklamada Samandağspor’un tam bir futbolcu fabrikası olduğunu vurgularken kulüp bünyesinde toplamda 162 lisanslı futbolcu olduğunu ifade etti.

Samandağspor Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın, “Samandağspor 162 lisanslı sporcusuyla her yaş grubunda şampiyonluğa oynayan bir gurur tablosudur. 3 yıldır bunun için uğraşıyoruz ama bunu oluştururken yalnız bırakıldığımızı söyleyebilirim” ifadelerine yer verirken herkesin bu gençlere sahip çıkılması gerektiğini belirttti.

Haber-Foto: Ali Doğru

Share
330 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?