HUZUREVİNDE KÖTÜ MUAMELE YOK « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

HUZUREVİNDE KÖTÜ MUAMELE YOK

Bu haber 16 Kasım 2016 - 10:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Valilik açıklaması:

haber-vali-ata-dan-iddialara-yanit-20140904-113613

Valilik, ilimizde yayınlanan bir internet sitesinde, Serinyol Yaşlılar Huzurevi’ndeki yaşlılara iyi bakılmadığı şeklindeki haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Valilik duyurusu şöyle: “Bir internet haber sitesinde yayınlanan ve Aile Sosyal Politikalar Hatay İl Müdürlüğü’ne bağlı Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılarımızın bakımlarının iyi yapılmadığı yönünde iddialar içeren haber ile ilgili olarak kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Bahse konu Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılarımız, her Pazartesi günü Antakya ilçemize bağlı Serinyol Mahallesi’nde bulunan 1.Nolu Aile Sağlık Merkezi doktorlarınca ziyaret edilmekte ve sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Habere konu edilen fotoğraflar eski tarihli olup, haberde fotoğrafları yayınlanan M.M. ve A.G. isimli büyüklerimizin tedavileri aylardır hastane ortamında sürdürülmektedir.

Öte yandan haber içeriğinde eski fotoğrafları yeniymiş gibi gündeme getiren ve kişi mahremiyetini ihlal eden görevli şahıslar hakkında idari işlem başlatılmıştır.”

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket