HUNCALIFE SAMANDAĞ'DA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

HUNCALIFE SAMANDAĞ’DA

Bu haber 28 Mart 2018 - 9:48 'de eklendi ve 230 kez görüntülendi.

HUNCALIFE’ın İlk Tanıtım Etkinliği Gerçekleştirildi…

Hunca Life Kozmetik Pazarlama Dağıtım Tic. A.Ş. Samandağ Halkının kısa süre içerisinde Huncalife ürünlerine olan yoğun taleplerini sonucu bir tanışma ve tanıtım toplantısı gerçekleştirmek için firma yetkililerini Samandağ temsilcileri ve halkı ile buluşturdu. İlçemizde Huncalife Bölge Müdürü Fatma BAYSAL, Fatma ALPER’in katıldığı ve Samandağ Temsilcisi Selda ÖZDEMİR’in evsahibi olduğu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Huncalife Bölge Müdürü Fatma BAYSAL’ yaptığı sunumunda; 1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır, açıklamasında bulundu.

HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak Hayatlarında Pozitif Değişim amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Huncalife ailesinin Zümrüt Director Yetkilisi Fatma ALPER ise Huncalife, kazanç fırsatı sunumunu gerçekleştirdi. Ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açtığını belirten ALPER; Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabileceğini, Huncalife aynı zamanda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla İstanbul genel merkez ofisinde temsilcilerine kaliteli hizmet ve destek sağladığını ifade etti.

Samandağ Ana temsilcilerinden Sabit ALADAĞ ve Hasibe FIRINCIOĞULLARI gazetemize yaptıkları açıklamada; Huncalıfe Kozmetik Pazarlama Dağıtım Tic. A.Ş.’nin Samandağ halkına olan duyarlılığı ile  gönderdiği yetkililer için teşekkür ediyoruz dedi. Özellikle kendi işini kurmak veya ek iş arayan arkadaşları, firmayı ve iş programını anlatmak için 0537 461 10 40 nolu telefonu arayarak, bağlantı kurmalarının yeterli olduğunu belirttiler.