ÜST REKLAM

logo

reklam

HİZMET YAPILIYOR AMA…

İlçemiz vatandaşları Güneypark Hastanesi güzergâh yolunun berbat bir durumda olduğunu ifade ederek karşılaştıkları manzaranın gelişi güzel iş yapıldığının kanıtı olduğunu belirttiler.

Durum üzerine gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulunan vatandaşlar, İlçemizin her noktasında bu tür sorunlar karşılaştıklarını ve bu durumun sorumlularını İlçemizde benzer durumları çözüme kavuşturmaları noktasında birçok defa göreve davet ettiklerini ama bu durumun sürekli olarak kulak ardı edildiğini belirtiler.

Vatandaşlar açıklamalarında, “Güneypark Hastanesi güzergah yolu daha bir hafta önce yapıldı.  Ancak şuan ki durumu içler acısı. Yol yapıldığı zaman ya da İlçe ye bir hizmet yapıldığı zaman boy boy reklamlar yapılıyor. Sürekli olarak gündemde tutuyor. Bir hafta geçsin de siz ondan sonra görün İlçenin halini. Yollarda yürünmez hale geliyor. Biz sürekli bunları yaşamak zorunda mıyız? Yetkililer bu duruma bir çözüm bulun demekten sıkıldık. Bir kere daha diyoruz. Bu İlçe bu şekilde kalamaz elinizi vicdanınıza koyun ve ona göre hizmet yapın.” İfadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

 

 

Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?