ÜST REKLAM

logo

reklam

HIZIR TÜRBESİ GADİR HUM BAYRAMINA UYGUN HALE GETİRİLDİ

  

Hatay Büyükşehir Belediyesi kurduğu İbadet Yerleri Temizlik Ekipleri Hatay’da yaşayan Alevi vatandaşların kutladığı Ğadir Hum Bayramı öncesi Samandağ Hz. Hızır Türbesi’nde temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

Her dine mensup hemşerilerimizin ibadetlerini sağlıklı ve temiz bir ortamda yapabilmeleri adına Hatay genelinde ayrım yapmadan tüm ibadet yerlerinde çalışmalarını sürdüren temizlik ekipleri, vatandaşın takdirini topladı.

Amaç, Vatandaşların Gönül Rahatlığıyla Ve Huzur İçinde İbadet Etmeleri

Büyükşehir Belediyesi İbadet Yerleri Temizlik ekipleri tarafından düzenli bir şekilde temizlenen ibadethanelerde halı yıkama makinesiyle tek tek yıkanan halılarla, ortam daha hijyenik hale getiriliyor. Ayrıca pencere ve sütunları da büyük bir titizlikle temizleyen Büyükşehir Belediyesi İbadet Yerleri Temizlik Ekipleri, vatandaşların gönül rahatlığıyla ve huzur içinde ibadet etmelerini sağlıyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İbadet Yerleri Temizlik Ekipleri, halkın manevi duygularına dokunan ibadethanelerdeki temizlik çalışmalarına il genelinde devam edeceklerini belirtti.

Haber – Foto: Nazlı Hüzmeli

 

Share
752 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?