HGC’DEN KIZILAY’A ZİYARET « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

HGC’DEN KIZILAY’A ZİYARET

Bu haber 15 Nisan 2022 - 12:46 'de eklendi ve 197 kez görüntülendi.

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne maddi ve manevi olarak destek veren Türk Kızılay Hatay Şube Başkanı Ecz. Ş. Kudret Özbakış’ı ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette HGC’ye desteklerinden dolayı Türk Kızılay Hatay Şube Başkanı Özbakış’a HGC Başkanı Abdullah Temizyürek tarafından bir teşekkür belgesi takdim edildi.

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan memnun olduğunu belirten Türk Kızılay Hatay Şube Başkanı Özbakış, “Yerel basın demokrasinin ve kamuoyunun olmazsa olmazlarındandır. Yerel basınımızı her zaman yakın takip ediyor ve destekliyoruz. Başta Hatay’ımız olmak üzere ülke genelinde ve dünya genelinde yaptığımız çalışmaları sütunlarına taşıyarak toplumu bilinçlendiriyorlar. Gazetecilik mesleğini basın ahlak ilkeleri doğrultusunda yapan tüm basın mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Türk Kızılay Hatay Şube Başkanlığı’na gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı