HGC’DEN BAŞSAVCI ATAMAN’A ZİYARET - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

HGC’DEN BAŞSAVCI ATAMAN’A ZİYARET

Bu haber 24 Eylül 2018 - 8:19 'de eklendi ve 136 kez görüntülendi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen yönetim kurulu ve cemiyet üyeleri Hatay’da yeni göreve başlayan Başsavcı Ahmet Ataman’ı makamında ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Cemiyet olarak Başsavcılık ile önceki dönemlerde olduğu gibi barışık, istişareler ederek ve kolaylıkla çalışacaklarını belirten cemiyet Başkanı Ahmet Yetişen yerel basın olarak bilgilendirme konusunda Başsavcı Ahmet Ataman’dan destek istedi.

Ahmet yetişen özellikle bir dilekçe vererek gazete açan ve vasıfsız olarak gazeteci sıfatı alan kişilerin işin uzmanı ve bu işi meslek olarak yapan gerçek gazetecilere zarar verdiğini belirterek bu konuda basın savcılığı ile istişare yapılarak çalışmalar yapılabileceğini söyledi.

Başsavcıdan, Basın Odası Sözü…

Başsavcı Ahmet Ataman ise bu konuda bakanlık nezdinde de çalışmaların sürdüğünü ve yakın zaman içinde yerel gazete listelerini tek tek kontrol ederek gazetecilik adı altında başka işler yapanlara izin verilmeyeceğini ve en kısa sürede adliye binasında bir basın odası kurmaya çalışacaklarını iletti. Samimi geçen ziyaretin ardından Cemiyet Başkanı Ahmet yetişen ve cemiyet üyeleri Başsavcı Ahmet Ataman ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber- Foto: Ali Doğru