ÜST REKLAM

logo

reklam

HERKES EĞLENCEDE, ONLAR GÖREVDEYDİ

 

Yeni yılını dışarda geçirmek isteyen vatandaşlarımız için İlçe Emniyeti, Jandarma Ekipleri, Acil Çalışanları yanı sıra Nöbetçi Eczane muhtemel olaylara karşı nöbetteydi. İlçe Emniyeti, Jandarma Ekipleri, Acil Çalışanları yanı sıra Nöbetçi Eczane çalışanları, 2018’i nöbette karşıladı.

Türkiye’nin dört bir yanında yeni yıl coşkuyla kutlandı. İlçemizde de kimi vatandaşlar Harbiye kimi vatandaşlarda Deniz Sitesindeki mekanlara akın etti. İlçe Emniyeti, Jandarma Ekipleri, Acil Çalışanları yanı sıra Nöbetçi Eczane çalışanları ise yılbaşı gecesini, olası olaylara karşı nöbetteydi.

İlçe Emniyeti, Jandarma Ekipleri, Acil Çalışanları yanı sıra Nöbetçi Eczane çalışanları,  “2017 yılının son akşamı, 2018 yılına merhaba dediğimiz bir akşam. Her yeni başlangıç gibi, bugün 2018 yılının heyecanı var. Bizler, bütün ekibimizle birlikte insanlarımızın huzuru, mutluluğu ve sağlığı için görev başındayız. İnsanlar yoğunlukla dışarıda olduğu için biz de önlemlerimizi artırdık” dediler ve tüm ilçe halkının yeni yılını kutladılar.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

Share
425 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?