"HERKES BİLSİN Kİ, SAMANDAĞ HALKI BAŞKANINI SEÇMİŞTİR" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“HERKES BİLSİN Kİ, SAMANDAĞ HALKI BAŞKANINI SEÇMİŞTİR”

Bu haber 17 Aralık 2018 - 9:20 'de eklendi ve 170 kez görüntülendi.

CHP Samandağ Belediye Başkan Aday Adayı Refik Eryılmaz, Samandağ Oto Galerici esnaflarının dayanışma gecesine tesadüfen denk geldiğini ifade ederek dayanışma gecesinde bir konuşma gerçekleştirdi.

Başkan Aday Adayı Eryılmaz konuşmasında; “Yürüyüş yaparken Samandağ Oto Galerici esnaflarımızın dayanışma gecesine denk geldik. Güzel bir sürpriz oldu. Arkadaşlar bu vesile ile Oto galericiler Sitesi ihtiyaçlarının karşılanmasını talep ettiler. Kısmet olursa bu haklı talebi yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Oto galerici dostlarımıza bu nazik davetlerinden dolayı teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.” dedi.

Konuşmasının devamında Eryılmaz; “Samandağ sokaklarında yanında koruma olmadan yürüyebiliyorsan, konuşma yapmak için sadece takım elbisen ile değil eşortmanın bile yetiyorsa, Halk umut ile bakıyorsa sana İşte O Zaman Samandağlı Seni Lider Görmüş, Yoluna Baş Koymuş Demektir.

Samandağ halkı adildir, kendisine sadık olan evladına sadık olur. Evini, Sofrasını, Kalbini Açar. Koltuklarda yer almak için kapıda bekleyenler bilsin ki, Samandağ Halkı Başkanını Seçmiştir!” ifadelerine yer verdi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı