ÜST REKLAM

logo

reklam

“HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

CHP İlçe Başkanı Avukat Turgay Abacı, ‘Gurbetçilerimiz, İmamoğlu’na Omuz Verdi …

23 Haziranda tekrarlanan İstanbul Seçimleri öncesi Ekrem İmamoğlu’na destek kampanyasına Samandağlı Gurbetçilerimiz de katıldı. CHP İlçe Başkanı Avukat Turgay Abacı, gurbetçilerimizle, İstanbul Belediye Başkan Adayı İmamoğlu arasında köprü oldu.

CHP İlçe Başkanı Avukat Turgay Abacı öncülüğünde geçtiğimiz hafta İş Bankası önünde toplanan CHP’liler, 44 gurbetçinin gönderdiği bağışı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyası hesabına yatırdı.

İlçe Başkanı Abacı, konu ile ilgili basına verdiği bilgide “ilçe Örgütümüz olarak Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek kapsamında Samandağ İş Bankası önündeyiz. Yurt dışında çalışan emekçi arkadaşlarımız kendi aralarında bir kampanya yaparak para topladılar ve bu paraları değerli dostumuz Mecit Kablan aracılığıyla belediye meclis üyemiz Hikmet Suadiye ve ilçe sekreterimiz Salim Sağaltıcı kanalıyla ilçe örgütümüze ulaştırdılar. Bu paralar tek tek onlar adına yatıracağız. İnşallah Pazar günü her şey çok güzel olacak” dedi.

CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı’nın çağrısıyla CHP Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, CHP Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan, Belediye Meclis Üyeleri, CHP İlçe Yöneticileri ve çok sayıda partili katılım gösterdi.             

Haber- Foto: Ümit Dadük  Sağaltıcı

Share
177 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?