ÜST REKLAM

logo

reklam
26 Aralık 2016

”HER GÜN TRAFİK POLİSİ İSTİYORUZ”

 

dsc_0033

İlçemiz Okullarından Sıdıka Bedia Kara İlkokulu öğrenci velileri, okul çıkış saatlerinde yoğun araç geçişlerinden kaynaklı çocukların büyük tehlikeler atlattığını ifade ettiler.

Geçtiğimiz yol sözkonusu bölgede trafik polisinin olduğunu, ancak bu sene böyle bir uygulamaya denk gelmediklerini belirten veliler, taleplerini şu sözlerle ifade ettiler, ”Sıdıka Bedia Kara ilköğretim okulunda okuyan çocuklarınız ezilme tehlikesi yaşıyorlar. Her sene trafik polis şubesi, okul paydosunda yol kestirmek için görevli koyarken bu sene hiç görmedik. Gerekli yerleri aradık, personel eksikliği olduğu iddiası ile ”imza toplayın dilekçe verin” dediler bize.  Hiçbir şey buradan geçen bu kadar öğrenciden daha değerli değildir.”

Bahsi geçen bölgede, kızının iki arkadaşı ile ezilme tehlikesi atlattığını söyleyen bir veli ise, geçirdikleri ezilme tahlikesini şu sözlerle anlattı ”dün kızımla birlikte iki öğrenci ezilme tehlikesi geçirdi. Benim veya başkasının çocuğuna bişey olsaydı kimin umurunda olur ki? Harbiye’de meydana gelen çocuk ezilme olayı burada da yaşanmadan tedbir alınması şart”

Share
701 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?