logo

reklam

HER ALANDA OLDUĞU GİBİ, KARATE’DE DE BİRİNCİLER

“Mağaracık Ortaokulu Karate Şampiyonasında Da Geleneği Bozmadı”

İlçemizde faaliyet gösteren ve her alanda elde ettiği büyük başarılarla Samandağ’ına adını altın harflerle yazan Mağaracık Ortaokulu, bu seferde Hatay İli Okul Sporları Organizasyonu Tertip Komitesi Kararları gereği bu yıl düzenlenen Karate Müsabakalarında hünerlerini gösterdi.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Okul Müdürü Ferhat Şahinoğulları; “Hatay İli Okul Sporları Organizasyonu Tertip Komitesi Kararları gereği bu yıl düzenlenen Karate Müsabakalarında; okulumuz öğrencilerinden Meltem Demirbaş Yıldız Kız kategorisinde KUMİTE dalında Hatay birincisi olmuştur. Küçük Kız kategorisinde Melisa Paşa öğrencimiz ise KATA dalında Hatay birincisi olmuştur. Yine okulumuz öğrencilerinden Mehmet Ali Tükenmez Yıldız Erkek kategorisinde KATA dalında Hatay ikincisi, KUMİTE dalında da Hatay üçüncüsü olmuştur” dedi.

Şahinoğulları açıklamasının devamında; Okulumuzun basketbol ve satrançtaki Hatay birinciliklerinden sonra, karatede de bu başarıları elde eden ve birincilikleri okulumuza kazandırmış olan öğrencileri kutluyorum. Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunar ve bundan sonraki yapılacak şampiyonalarda da başarılı sonuçlar alacaklarına inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber: Ümit Sağaltıcı

Foto: Ümit  Sağaltıcı

Share
342 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?