“HEDEF BAL LİGİ” - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

“HEDEF BAL LİGİ”

Bu haber 14 Ekim 2019 - 14:09 'de eklendi ve 303 kez görüntülendi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan’dan İlçe stadı ışıklandırılmasına yeşil ışık…

Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetim kurulu adına Başkan Avukat Turgay Abacı, efsane golcü Zeyni Öztürk’ü Samandağ Gençlerbirliği Spor’a transfer ettiklerini duyurdu.

Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü ilçemizde temas etmedik el, destek talep etmedikleri kurum bırakmıyor. Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü Yönetim Kurulu ve Başkan Turgay Abacı’nın ziyaretleri sürerken gidilen son noktalar İlimiz Valisi Rahmi Doğan, HBB Başkanı Lütfü Savaş,  ve Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz oldu.

Konu ile ilgili konuşan Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetim kurulu adına Başkan Avukat Turgay Abacı, “Teknik direktörlüğe daha önce İskenderunspor, Hatayspor, Ceyhanspor, Adana Demirspor, Kilis Belediye, Erzurumspor, Nevşehir gençlik ve Erzin Belediyespor’da oynamış, geçen sezon da antrenör olarak görev aldığı 5 Temmuz İskenderunspor’u şampiyon yaparak bal ligine taşıyan efsane golcü Zeyni Öztürk’ü getirdik. İlçemize, takımımıza ve hocamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Yollarımızı saygı ve sevgi çerçevesinde ayırdığımız bir önceki hocamız Yusuf Işık’a da emekleri ve katkılarından dolayı yürekten teşekkür ediyorum.

Ayrıca, Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret ettik. Valimize manevi bir simge olarak kulübümüzün formasını hediye ettik. İlçe stadımızın ışıklandırılmasının hızlandırılması konusunda yardımcı olmalarını rica ettik.

Sayın valimiz talebimize olumlu cevap verdi. Futbol üzerine güzel ve hoş bir sohbet oldu. Samimi tavırları ve nazik misafirperverliği için sayın valimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Eryılmaz, Eski Abdulkadir Sarı Spor Tesislerinde antrenman sahasına yer ayırdıklarını müjdeledi…

‘Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü Olarak Belediye Başkanımız Sayın Av.Refik Eryılmaz’ı da makamında ziyaret ettik’ diyen AV. ABACI, “başkanımız futbolu bilen, daha önce Deniz Gücü Takımında Kaptanlık yapan biri sporsever. Anılarını bizimle paylaştı. Güzel ve hoş bir sohbet oldu. Başkanımız ayrıca Eski Abdulkadir Sarı Spor Tesisleri yerinde belediyemizce yapılacak projede antrenman sahasına yer ayırdıklarının müjdesini verdi. Destekleri nedeniyle başkanımıza yürekten teşekkür ediyorum. Misafirperverliği için şükranlarımı sunuyorum.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı