ÜST REKLAM

logo

reklam

HBB VATANDAŞLARIN YAŞAM KALİTESİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

Evde Bakım Hizmeti Vatandaşların Mutluluğuna Vesile Olmaya Devam Ediyor.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışından hareketle duyarlı çalışmalara imza atan HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, “Kimse Yoksa Biz Varız” parolasıyla hizmet eden “Evde Bakım Hizmet Ekibi” ile Hatay’ın 15 ilçesinde vatandaşlara ulaşıyor.

İl genelinde 65 yaş ve üzeri yaşlı, bakıma muhtaç vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak çeşitli hizmetleri bir arada sunarak sosyal belediyecilik anlayışının gereklerini tam olarak yerine getiren HBB ekipleri, il genelinde binlerce eve hizmet ulaştırdı.

Vatandaşların evlerinin temizlenmesi, günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve kişisel bakımlarının yapılması gibi yaşamlarını kolaylaştıracak daha birçok zorunlu gereksinime cevap veren ‘Evde Bakım Hizmet Ekibi’ il genelinde mutluluklara vesile olması itibariyle etkin çalışmalara imza atıyor. 3 adet ekip ile Hatay’ın 15 ilçesine hizmet eden “Evde Bakım Hizmet Ekibi” il genelindeki mahallelerde ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşuyor.

Ekipler,  yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların huzuru, mutluluğu ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi anlamında duyarlı hizmetler sunmaya devam edecek.

Haber Merkezi

Share
419 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?