HBB İLE TAKSİCİLERİN DURAK SIKINTISI ÇÖZÜME KAVUŞUYOR - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

SİN AİLESİ YASTA

Gündem, Yerel

HBB İLE TAKSİCİLERİN DURAK SIKINTISI ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

Bu haber 04 Ekim 2017 - 9:43 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından, şehir içi ulaşımında büyük rol oynayan taksici esnafının durak sıkıntısını çözüme kavuşturuyor.

İldeki toplu taşıma araçlarının yanı sıra ulaşımı kolaylaştırmak için kullanılan taksilerin duraklarında modernize çalışmalarını yapmak üzere çalışmalar başlatan HBB ekipleri, taksici esnafının rahat ve güvenli şekilde çalışması için imkân yaratıyor. Taksi duraklarında yeni bir çağ başlatarak, dış görünüm ve konfor anlamında çalışmalar yapan ekipler, araçların güvenliği adına da sürücülere önemli tedbirler aldırıyor.

Cilvegözü Bölgesinde Taksi Bekleme Noktası Yapıldı

Hatay’ın önemli sınır kapısı olan Reyhanlı Cilvegözü Sınır Kapısı bölgesinde ulaşım rahatlığı adına yeni bir adım atan HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı, ulaşım taleplerinin sağlanması için bölgeye taksi durağı alanları belirledi. Ekipler, bölgeye yönlendirilen taksi araçlarının bekleme ve yolcu kabul etmesi için tahsis edilen alanda düzenlemeler yaptı. Ekipler taksi durağı çevresine ‘taksi’ yazılı boyama çalışmasını da tamamlayarak vatandaşları bekleme noktası konusunda bilinçlendiriyor.

Haber Merkezi

afdah.info

voir films