ÜST REKLAM

logo

reklam
16 Ağustos 2016

HBB BAŞKANINDAN, ESNAFA ZİYARET

 Hafta sonunda Kuyumcu Esnafına nezaket ziyareti gerçekleştiren HBB Başkanı ve misafirleri, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odasının evsahipliğinde bire araya geldi.

hb  (3)

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, il genelinde faaliyet gösteren tüm meslek grupları, esnaf temsilcileri ve hemşehleriyle fikir alışverişleri ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Hatay’ı tüm dinamikleriyle geleceğe sağlam basan ve söz sahibi bir kent olarak taşımayı hedeflediğini beyan edene Başkan Savaş, hafta sonunda Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Başkan Refik Gümüşoğlu ve üyeleri yanı sıra aynı gün Samandağ Küçük Sanayi Sitesi Otoelektrikçiler Koruma ve Yaşatma Derneğini ziyaret ederek istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen toplantılara, Başkan Savaş’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay Milletvekili Serkan Topal, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur ve CHP Samandağ İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan katılım gösterdi.

Hafta sonunda gerçekleşen iki ayrı toplantıda konuşan Başkan Savaş, Hatay’da ekmeğini kazanmaya gayret eden tüm meslek gruplarına imkanlar dahilinde her zaman destek olmaya çalıştıklarının altını çizdi.

Esnafın refah düzeyinin şehrin gelişimine de büyük katkıları olacağını ifade eden Başkan Savaş,  bu anlamda şehrin ekonomik tüm dinamiklerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinin önemine vurgu yaptı.

 

Share
590 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?