HBB BAŞKANI SAVAŞ'TAN SAMANDAĞ TEMASI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

HBB BAŞKANI SAVAŞ’TAN SAMANDAĞ TEMASI

Bu haber 17 Aralık 2018 - 9:18 'de eklendi ve 259 kez görüntülendi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş hafta sonunda ilçemizde çeşitli temaslarda bulunarak Samandağ halkını dinledi. İlçede ilk ziyaret kanaat önderlerimizle gerçekleşti. Kanaat önderlerinin taleplerinin dile geldiği görüşme İlçemiz Alevi Önderlerinden Samandağ Alevi Değerleri Derneği Başkanı Zülfikat Çiftçi’nin evinde gerçekleşti. HBB Başkanı Savaş, daha sonda hükümet konağı önünden başlayan bir turla Samandağ esnafının hatırını sordu. Başkan Savaş’ın turu CHP İlçe Binasında son buldu. 

İlçe esnafı turunda, İlçe halkının halini hatırını sorarak vatandaşlara bol kazançlar diledi. Lütfü Savaş’ın gerçekleştirdiği ziyaretten memnun olduklarını ifade eden İlçemiz vatandaşları tek yön ile ilgili konunun son durumunu Başkan Savaş’a sordular.

Başkan Savaş, konu üzerine çalışmalarını başlattıklarını ve bu mevzuyu en iyi şekilde vatandaşların yararını düşünerek yapacaklarının altını çizdi.

Gerçekleşen esnaf ziyaretinde CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı, CHP İlçe Örgütü, CHP Belediye Başkan Aday Adayları Av. Refik Eryılmaz, Dr. Nevzat Aslan, Dr. İsmail Kuzu,  Mühedis Mehmet Özçelik katılım gösterirken Aday adayı Mithat Nehir’in Ankara’da bulunduğundan dolayı yerine vekaleten Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı katılım gösterdi. Vatandaşlarda gerçekleşene ziyarete eşlik etti. ve vatandaşlar katılım gösterdi. Esnaf ziyaretinin ardından Başkan Savaş ve CHP İlçe Örgütü önce İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na bir ziyaret gerçekleştirdi hemen ardından CHP İlçe binasında bir toplantı gerçekleştirdiler.

CHP İlçe Binasında gerçekleşen toplantının detayları bir sonraki sayımızda…

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı