ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Nisan 2017

  ‘HAYIR’ TURLARI SÜRÜYOR

 

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; 24. Dönem Milletvekilleri Refik Eryılmaz  referandum çalışmalarını son gün son saate kadar sürdüreceklerini belirttiler. Referandum sürecine yönelik vatandaşlarla bir araya gelerek, neden “Hayır” denilmesi gerektiği anlatılan geziye, halkın ilgisi yoğundu.

HAYIR HAYIR HAYIR diyoruz

  1. Dönem Milletvekilleri Refik Eryılmaz , “bugün Referandum çalışmalarımıza ERZİN ve PAYAS ilçelerimizde devam ettik. Verimli bir çalışma oldu. Çalışmalarımıza destek veren başta Erzin İlçe Başkanımıza ve yönetimine, Payas İlçe örgütümüze, Payas ADD Başkan ve yönetimine ve diğer dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Tek adam diktatörlüğüne bir kez daha HAYIR HAYIR HAYIR diyoruz.Halkımızı da geleceğine sahip çıkmak üzere sandığa gitmeye ve oyunu kullanmaya davet ediyoruz”dedi.

BU BİR MEMLEKET MESELESİDİR

Referandumun aslında bir seçim değil, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğini belirleyecek çok önemli bir karar olduğuna vurgu yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; “ Referanduma sayılı günler kala ülkemizin, evlatlarımızın geleceğini düşünerek; aydınlık, huzurlu, özgür bir ülkede büyüyecek çocuklarımız adına, güneşli günler adına “Hayır” demeliyiz. Bu siyasi bir seçim değil, her zaman söylüyoruz: “Bu bir memleket meselesidir”. Ülkemizin daha kötü bir duruma gelmemesi, yani ‘küme düşmemesi’ adına Hayır oylarını yükseltmeye devam edeceğiz. Çocuklarımızın istikbali için neden ‘Hayır’ dememiz gerektiğini vatandaşlarımıza son güne kadar anlatacağız. ” sözlerine yer verdi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

Share
586 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?