ÜST REKLAM

logo

reklam

HAYALLERİNİZİ RESMEDECEK STÜDYO AÇILDI

İlçemizde yeni bir iş yeri daha Samandağ Halkı’na merhaba dedi. Aslan Fotoğrafçılık, Fotoğraf konusundaki birikimi,  bilgisi ve çektiği fotoğraflarla sosyal medya üzerinden yurt içinden ve yurt dışından önemli sayıda takipçisine ilçemizden hizmet verecek.

Çiğdede Mahallesi Sivas Şehitleri Caddesi adresinde gazetemize konuşan Serkan ASLAN, ‘Aslan prodüksiyon aslında Antakya’da köklü geçmişi olan bir işletme. Her zaman hayal ettiğim, Samandağ’ına hizmet aşkını ilçeye de taşıdık o kadar. İlde çalışmalarımız devam ediyor. Burası sadece ildeki mesafeyi katetmenizi engelleyecek adresimiz.

Uzun zamandır hayalim olan ilçede stüdyo açma fikrimi bugün itibari ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Stüdyomuz çoğunlukla video çekimler üzerine yoğunlaşacak’ dedi.

‘Bu sektöre adımlarımızı yeni bir soluk, yeni bir yüz, yeni bir ticaret anlayışı ile atıyoruz’ diyen ASLAN, “tüketici ile profesyonel dayanışma düşüncelerimiz olmazsa olmazlarımızdandır. Hedefimiz her zaman arkasında duracağımız gururla temsil edeceğimiz müşterilerimizi de mutlu edeceğine inandığımız ürünleri bulundurarak ilklere imza atmaktır.

Bazı anlar vardır. O anları en güzel şekilde yakalamak istersiniz. Onu yıllarca saklarsınız. İşte biz o anları çekmek için varız.

Drone Jimmy Jib çekimlerinde iddialıyız. Kısa klip montaj, çoklu kamera montajları, geçmiş tarihlerde çekilen düğünler en geç 3 gün içinde hazır olacak şekilde çalışacağız. Video ve kısa film çekimlerinizde, görüntü geçişlerini aşağı-yukarı ve 360 derece olarak sarsıntısız yapabilen Jimmy Jib ekibimiz özel günlerinizin en büyük yardımcısı olacaktır.

Bunun yanı sıra Biyometrik, vesikalık fotoğraf, özel günlerinizde, düğün, sünnet, mezuniyet gibi çok özel anların stüdyo çekimleri, Dış çekimlerini itina ve profesyonelce yapmak için halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi stüdyomuza bekliyoruz. Alanımızda oldukça iddialıyız. Müşterilerimizden isteğimiz kaliteye baksınlar. Fiyatlarımızda zaten uygun” dedi. 

FOTOĞRAF STÜDYOSU İLETİŞİM KANALLARI: https://www.facebook.com/umudaezgi301 – 0532 138 36 76 – Çiğdede Mahallesi Sivas Şehitleri Caddesi Türkan Saplan Parkı / Opet arası

İşletmede ziyaretimizi kabul eden, bize zaman ayırarak çalışmaları hakkında bilgi veren Aslan Fotoğrafçılık sahibi Serkan Aslan’a, Hayırlı ve bol kazançlar diliyoruz.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
685 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?