ÜST REKLAM

logo

reklam

HATSU’DAN 29 EKİM TURNUVASI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında birimler arası futbol turnuvası düzenledi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Sümerler Futbol Sahası’nda 3 hafta süren ve eleme usulü düzenlenen turnuvanın finalinde Destek Hizmetleri ile Fen İşleri karşılaştı. Rakibini 6-5 skorla yenen Destek Hizmetleri takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Final maçı sonrası düzenlenen kupa töreninde kısa bir konuşma yapan HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın tüm yurtta coşku ile kutlandığı özel günde bu güzel etkinliğe imza attıklarından dolayı mutlu ve gururlu olduklarını ifade etti.

Bu tür etkinliklerin personel arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını artırdığına da dikkat çeken Genel Müdür Çaparali, turnuvaya katılan takımların spora yakışır şekilde gösterdiği mücadeleden ötürü de teşekkür ederek, şampiyon takımı tebrik etti.

Tören sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, HATSU Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Ezer ve Özel Kalem Müdürü ve İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık İşleri Şube Müdürü Metin Savaş takdim etti.

Haber: Hasan Dadük – Foto: Haber Merkezi

 

 

 

 

Share
145 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?