ÜST REKLAM

logo

reklam
29 Kasım 2018

HATAYLI YARIŞMACI, FIRTINALAR ESTİRDİ

Hataylı Müzik Öğretmeni Mehmet Cemil Yeşil, TV8’de yayınlanan “O Ses Türkiye” Yarışmasında stüdyoda fırtınalar estirdi. Gösterdiği ilk performansa Sanatçı Hadise’den onay alan Müzik Öğretmeni Mehmet Cemil Yeşil söylediği ikinci şarkı ile hem Hadise hem de Murat Boz’un beğenisini kazandı.

Her iki sanatçı ile gerçekleştirdiği düet ile salonda fırtınalar estiren Yeşil yarışmaya Hadise’nin ekibiyle devam edecek.

“Beyaz’dan Antakya’ya Selam Var”

O Ses Türkiye jürisinde yer alan Beyazdı Öztürk’te Hatay’a övgüler yağdırdı. Gösterdiği performans ile yarışmaya Hadise’nin takımında devam edecek olan Hataylı Müzik Öğretmeni Mehmet Cemil Yeşil Jüri Üyesi Beyazıd Öztürk’e Ünlü Futbol Gökhan Zan’ın kardeşinden gelen selamı iletti. Zan Ailesinin “kağıt kebabı” sözü hatırlatılan Beyazıd Öztürk’te “Antakya’ya ve Antakyalılara selamlarımı iletiyorum. Kısa süre içerisinde gelip yemek sözümü tutacağım” dedi.

Yarışma sonrasında sosyal medya hesabından kendisine destek verenlere teşekkür eden Mehmet Cemil Yeşil “Koca evrende bu iki güzel insanla aynı sahneyi paylaşmak mucize gibiydi. Bu sanatçılar bu kadar sevgiyi boşa görmüyorlar. Enerjilerini hissettim, fışkırıyordu. Oldukları yeri hak ediyorlar. Muhteşem güzel insanlar.. Ayrıca Beyazdı Öztürk inanın gözlerinde tertemiz bir insanine bakışını gördüm. O Ses Türkiye bir müzisyenin kesinlikle yasaması gereken bir deneyim. Söylediğim şarkı müzisyen arkadaşlar bilir. Hakikaten çok kritik ve konsept bir şarkı. Ama öyle gerekti. Sonradan gelen “La bamba” ki bu şarkı benim için inanılmaz bir yerdedir. Benim yarışmadaki yerimi değiştirdi. Çok eğlendim” dedi.

Haber Merkezi

 

 

Share
632 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?