ÜST REKLAM

logo

reklam
05 Aralık 2016

HATAYLI AĞBAHT, YILIN GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜNÜ ALACAK MI

girisimci-1 girisimci-2

HATAYLI AĞBAHT, YILIN GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜNÜ ALACAK MI

Yılın Kadın Girişimci Ödülü İçin Finalistler Arasına Giren Hataylı Selcan AĞBAHT, final için mücadele edecek.

Türkiye’nin çeşitli illerinden yapılan başvurular arasında bu yıl 5.si düzenlenecek olan KOBİ ve Girişimcilik ödülleri yarışmasının finalistleri açıklanırken 9 ana başlıkta verilecek olan ödüller için Yılın Kadın Girişimci Ödülü dalında yapılan başvurular arasından finale kalan Yöremköy Süt Ürünleri İşletmecisi Selcan AĞBAHT finalde ödül için yarışacak.

Yöremköy Süt Ürünleri Firması bu yıl 5’ incisi düzenlenecek olan KOSGEB KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri yarışmasının Yılın Kadın Girişimci Ödülü finalistleri arasına girmeyi başardı. KOSGEB öncülüğünde geleneksel olarak düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri yarışmasının finalistleri belli oldu. Bu yıl 5’ incisi düzenlenecek olan KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri yarışmasının finalistleri açıklandı. Dokuz ana başlıkta verilecek olan ödüller için her dalda 5’er finalist olmak üzere, yapılan başvurular arasından 44 finalist belirlendi. Komisyonlar tarafından değerlendirilerek, kategori bazında finale kalan işletmeler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

KOBİ’lerin rekabet güçlerini geliştirmeye ve girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik nitelikli hizmet sunarak, KOBİ’lerin ekonomik ve sosyal kalkınmadaki paylarını artırmak misyonu ile KOBİ’lere ve Girişimcilere hizmet ve desteklerini sunan KOSGEB, başarılı işletmelerin ve girişimcilerin ödüllendirilmesi amacı ile 28.02.2012 tarihinde geleneksel olarak her yıl düzenlenmesi planlanan “KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri” uygulamasını başlattı.

Hatay’lı Kadın Girişimci Selcan AĞBAHT Girişimcilik Sertifikasını bir önceki dönem Hatay Valisi Ercan TOPACA’dan almıştı.

 

 

 

Share
906 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?