ÜST REKLAM

logo

reklam
18 Ocak 2017

HATAY’DA UMRE SEMİNERİ

İl Müftülüğü tarafından düzenlenen Ocak 2017 seminerinde dersler, başta İl Müftüsü Hamdi KAVİLLİOĞLU olmak üzere, İl Müftü Yardımcısı Mehmet Emin OKUYUCU, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Fahri UÇAK ile Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Mehmet YOLCU tarafından verilecek.

d5844ec0-3a8e-41e3-af47-12f786ca990b

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile 2016-2017 umre sezonunda umreye gidecek olan vatandaşları bilgilendirmek ve yapacakları umre ibadetine hazır hale getirmek amacıyla İl Müftülüğü tarafından belirlenen program çerçevesinde umre yolcusu kaydı bulunan tüm ilçelerde seminer programları düzenleniyor.

Bu çerçevede, Antakya İlçesinde TOKİ Camii’nde düzenlenen seminer programı 14-15 Ocak 2017 tarihleri arasında icra edildi. Diyanet işleri Başkanlığı’nca düzenlenen turlara kayıt olan umre yolcuları için düzenlenen seminer, gerek bu dönemde umreye gidecek vatandaşlara gerekse de umre konusunda bilgi sahibi olmayı ya da merak ettikleri konuları öğrenmeyi arzu eden tüm vatandaşlara açık olarak gerçekleştirilecek.

İl Müftülüğü, başta görevliler tarafından telefonla aranıp bilgilendirilmiş olan umre yolcuları ve yakınları olmak üzere, tüm vatandaşları seminere davet ettiğini duyurdu. Müftülük duyurusunda, umreye gitmeyi arzu eden vatandaşlara umre kayıtlarının devam etmekte olduğu da hatırlatıldı.

Haber-Foto:Haber Merkezi

 

Share
681 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?